Pirkimo/Pristatymo informacija

 PREKIŲ PASIRINKIMAS.

Išsirinkite norimą prekę, kiekį ir spauskite mygtuką "Į krepšelį". Norėdami rinktis toliau, grįžkite į prekių sąrašą. Išsirinkę prekę vėl spauskite mygtuką " į krepšelį". Pasirinkę "peržiūrėti krepšį" galite pakeisti prekių kiekį, pašalinti prekę ir t.t. Jeigu turite dovanų ar nuolaidos kuponą, įveskite jį čia. taip pat pasirinkite miestą, į kurį bus siunčiamos prekės. Tada pasirinkite "atsiskaitymas"  ir užpildykite visus reikiamus laukus, būtiną informaciją, pasirinkite Jums patogų pristatymo būdą. 

Jei turite pastabų dėl užsakymo vykdymo, pristatymo ir pan., įrašykite juos skiltyje "Komentaras".  

Tai atlikę, spauskite mygtuką "Siųsti" ir Jūsų užsakymas bus išsiųstas.

 

UŽSAKYMO PATVIRTINIMAS IR APMOKĖJIMAS.

12 val. laikotarpyje elektroniniu paštu gausite užsakymo patvirtinimą su rekvizitais bankiniu  pavedimui atlikti į mūsų sąskaitas.

 Už prekes atsiskaityti grynaisiais pinigais galima ir prekių pristatymo metu. Apie tai būtina nurodyti skyriuje "Komentaras"

 

PREKIŲ PRISTATYMAS.  

 Prekės bus siunčiamos Per Omniva siuntų terminalą.  Siuntimo kaina Lietuvoje – 2.32 EUR. Pristatymas  1-2 d.d. Į savo mobilųjį telefoną gausite pranešimą apie tai, kad prekės jau pristatytos į terminalą, kurį nurodėte užsakymo metu. Taip pat bus nurodytas saugos kodas, kurį reikės suvesti, norint atsiimti siuntinį. Prekes galėsite atsiimti  Jums patogiu laiku, nes terminalai veikia ištisą parą, be išeiginių dienų. Siuntiniai Omniva terminaluose saugomi 7 dienas. 

Daugiau informacijos apie tai, kaip siųsti ir atsiimti prekes Omniva pašto terminaluose, rasite čia: www.omniva.lt